• Sięgnij po pomoc

• 24.02.2021 18:25
      • Czasem pojawiają się w życiu człowieka trudne momenty, sytuacje z którymi ciężko sobie poradzić. Czujemy, że problem nas przerasta, że bez pomocy specjalisty nie damy sobie rady. I dobrze, że tak myślimy, że nie próbujemy ze wszystkim zostać sami.
      •

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej, który mieści się w Sanoku na ul. Kołłątaja 5, świadczy nieodpłatnie, w ramach NFZ, pomoc psychologa, psychoterapeuty, socjoterapeuty, superwizora. Pacjentami Ośrodka mogą być dzieci poniżej 7 roku życia, dzieci i młodzież objęci obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki oraz kształcący się w szkołach ponadpodstawowych - do ich ukończenia, jednak nie później niż do ukończenia 21 roku, a także rodziny lub opiekunowie prawni.

Sięgnij po pomoc - Obrazek 1

Jeśli Państwa dziecko lub rodzina ma problemy, które warto byłoby skonsultować ze specjalistą Ośrodek zaprasza do kontaktu. Zakres udzielanych świadczeń obejmuje:

- porada psychologiczna

- psychoterapia indywidualna

- psychoterapia rodzinna

- psychoterapia grupowa

- w uzasadnionych sytuacjach wizyta, porada domowa