• Akademia Małych zdobywców

• Główną ideą Projektu „Akademia Małych Zdobywców” jest zachęcenie uczniów klas I-III szkół podstawowych do zdobywania nowych umiejętności ruchowych oraz podnoszenia sprawności fizycznej, kształtowania odpowiednich nawyków i postaw, w tym zwłaszcza dotyczących zdrowego stylu życia, a także podniesienie atrakcyjności zajęć, wzmocnienie roli nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego.

Dzięki udziałowi w projekcie otrzymaliśmy sprzęt sportowy dostosowany do wieku dzieci. Sprzęt został przekazany szkołom nieodpłatnie.

Dzieciaki w trakcie działania programu będą zdobywać różne umiejętności: sprawność turysta, piłkarz, gimnastyk, tancerz, lekkoatleta, gracz w Kwadranta, za co będą zdobywać naklejki, które wklejać będą do legitymacji AMZ.

Kontynuacja drugiej edycji AMZ z klasą drugą na rok 2023/2024

Sprawność lekkoatleta

Druga edycja AMZ z klasą I na rok szkolny 2022/2023

A poniżej krótka fotorelacja z tego co już udało się zdobyć klasa III rok 2021/2022