• II Ogólnopolska Pielgrzymka Szkół im. Kardynała Wyszyńskiego

12-13 2009 r.maja czternaścioro uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum reprezentowało nas w Częstochowie na II Ogólnopolskiej Pielgrzymce Szkół Prymasowskich.Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Kraków. Byliśmy z wizytą w Ogrodzie Doświadczeń oraz w Muzeum Czartoryskich, gdzie obejrzeliśmy Galerię Sztuki Starożytnej.Drugiego dnia w Częstochowie wzięliśmy udział w programie pielgrzymkowym. O godz. 11.30 miała miejsce zbiórka pocztów sztandarowych pod pomnikiem Kardynała Stefana Wyszyńskiego, uroczyste rozpoczęcie pielgrzymki i złożenie kwiatów. Później przemaszerowaliśmy na plac przed Wałami Jasnogórskimi, gdzie uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Św.

II Zlot Szkół Prymasowskich

28 maja 2011r.  uczestniczyliśmy w II Zlocie Szkół Prymasowskich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Udział w tej uroczystości pozwolił naszym uczniom bliżej poznać sylwetkę patrona. Oto program zlotu:

- Przed rozpoczęciem uroczystości film przypominający I Zlot.

- Otwarcie Zlotu : wprowadzenie sztandarów, uroczysta inauguracja Zlotu.

- Wykład inauguracyjny ks. prof. Andrzej Gałka.

- Świadectwo - film reżysera Pawła Wolana.

- Panel: Czy można być orłem szybującym w przyszłość Ojczyzny?

• Paweł Kowal ( europoseł)

• Olgierd Łukaszewicz (aktor)

- Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród.

-Warsztaty dla uczniów i nauczycieli.

- Msza św. przed campusem UKSW.

Dwóch naszych gimnazjalistów- Ireneusz Petryszak i Robert Guśtak- zdobyło wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na stronę internetową poświęconą życiu i nauczaniu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.Gratulujemy.