• Jak skutecznie uczyć się w domu?

• 19.01.2021 09:03
      • Jak zmotywować się do nauki (pracy zdalnej), jakie warunki sprzyjają uczeniu się w domu, jak uczyć się skutecznie?
      • Wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele zostaliśmy postawieni w nowej sytuacji - kształcenia zdalnego. Zajęcia on line, zadania przesyłane elektronicznie to teraz nasza rzeczywistość. Taki system nauki nie jest łatwy, bo jest nowy, eksperymentalny, odbywa się w innej przstrzeni - w domu, który do tej pory kojarzył się z czasem relaksu i odpoczynku. Jak zmotywować się do nauki (pracy zdalnej), jakie warunki sprzyjają uczeniu się w domu, jak uczyć się skutecznie?

Polecam zarówno starszym uczniom, jak i rodzicom obejrzenie ciekawego webinaru na You Tube przygotowanego pod patronatem ACCA - dużej, międzynarodowej organizacji skupiającej specjalistów, mi.in. z zakresu zarządzania. Poniżej zamieszczam link.